KURUMSAL

MİNYBABY

Türkiye’nin En büyük bebek, çocuk güvenlik marketiyiz.

Sektördeki 10 yılı aşkın tecrübemizi Minybaby markamız ile birleştirerek, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük bebek/çocuk güvenlik ürünleri üreticisi ve sağlayıcısı olarak faaliyet göstermekteyiz. 

Firmamız ev içi çocuk kazalarını önleyebilecek tüm ürünleri ebeveynlere sunmaktadır. Tüm ürünlerimiz, uluslararası denetim firmalarının sağlık standartları laboratuarlarında testlerden geçirilmiş olup bu testler sonucunda EN71 sağlık standartları uygunluk belgelidir. 0-6 yaş grubu çocuklarda ev içi kazalara karşı Türkiye’nin en kapsamlı çocuk güvenlik ürünleri yelpazesi ile hizmet veriyoruz. MinyBaby olarak kaza oluşabilecek tüm alanları tespit ettik. 69 ayrı güvenlik ürününü11 ayrı kategoride topladık. 

Bunlar;
Kenar-Köşe koruyucular / Yatak-Kapı Bariyerleri / Elektrik Güvenliği / Banyo Güvenliği / Mutfak Güvenliği / Güvenlik Kilitleri / Merdiven Güvenliği / Tuvalet Güvenliği / Deprem Güvenliği / Havuz Güvenliği / Kaydırmaz Bantlar 

11 ayrı kategoride 100′ e yakın çeşitli ürünümüz ile piyasanın en geniş ürün yelpazesine sahibiz. Kuruluşumuzdan bugüne dek tek bir müşterimizin olumsuz yorumuyla karşılaşmamış olup çocuklarımızın güvenliği konusunda elimizden gelenin en iyisini yapma gayretinin haklı gururunu yaşamaktayız. Ürünlerimizde FİTALAT bulunmamaktadır. Miny Baby ailesi olarak tüm çocukların sorumluluklarını üzerimizde hissederek maksimum titizlikle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sosyal sorumluluk kısmında üstümüze düşeni yapmak için gereken projelere desteğimizi veriyoruz. 

MinyBaby TEAM